close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی

بازدید : 57
دوشنبه 17 خرداد 1400 زمان : 8:57

نکته‌ قوت طراحی سایت اختصاصی خزانه اطلاعاتی مشتریان آن وبسایت میباشد که بها مارک شما و حتی فروش شمارا انتخاب می‌نمایند. این لیست در حکم بودجه دیجیتالی ارزشمندی میباشد که قادر است در کمتر از یک روز برای شما یکسری روستا میلیون فروش و بهره ساخت کند.

اینگونه قابلیتی تنها با داشتن وبسایت ممکن میگردد. اکثر اوقات ما به خیال و خاطر روئت کرد سنتی و محدودی که به بضاعت و توان خلق و خوی پول یک بیزنس داریم. خیلی دیر این مسئله را می‌پذیریم؛ در حالی که در‌حالتی که با سرویس صادقانه به علاقمندسازی کاربر بپردازیم؛ قطعا به دریایی از گنج دسترسی خوا‌هیم داشت که غیرقابل اعتقاد میباشد.
برندینگ آنلاین با هزینه‌ کمتر

برندینگ یک کدام از موضوعاتی که حتی‌در کسب و شغل های سنتی بایستی به آن اعتنا نمود. دلیلش هم به‌این برمی‌خواهد شد که شما در هر حیطهای که کار می کنید؛ حتما حریف‌های تبارک و کوچک متعددی وجود دارا هستند. به این ترتیب شما فقط در‌صورتی‌که به فرآورده خودتان تنها به کیفیتش اعتنا نمائید. یعنی بازی رقابت در ارتقاء سهم بازار را به رقبا خواهید اعطا کرد.

بدین ترتیب لزوما اعتنا به داشتن اینترنت‌وب سایت از اهمیت خاصی برای برندینگ شامل است. فعلا علاوه بر داشتن کالا کیفیت خوب مطلقا خوشنامی و برندسازی را می بایست مدنظر قرار دهید. پس شالوده اولیه برندینگ آنلاین صرفا و صرفا با داشتن وبسایت ممکن می شود.

اکثر برندهای برنده داخلی و فرنگی همهمدیون داشتن اینترنت‌سات توانمند می‌باشند. معتقدم که فارغ از داشتن تارنما به هیچ وجه این ایده غیر ممکن میباشد. شما با ایجاد کرد برندتان در اینترنت‌وب سایت با ارایه سرویس ها و تولیدات آغاز میگردند. تا اینکه آهسته آهسته اسم تجاری شما‌را در هنگام نیاز دوباره به چه صورتی به خیال و خاطر می آورند.
دیدگاه و رویت کرد بلند دوران در مزایای داشتن اینترنت‌تارنما

شما صرفا در حالتی که در یک صنعت و بیزنس غالب خواهید شد؛ یک دیدگاه و نگاه عظیم و بلندمدتی را می بایست پباده سازی نمائید. شما با داشتن اینترنت‌وبسایت یعنی به ناحیه فعالیتی‌تان جان جدید‌ای میبخشید. این بضاعت شما‌را صاحب و مالک رسانه‌ای توانمند می‌کند که رهبری آن صرفا و تنها به عهده خودتان است. در حالی که شما برای تبلیغ متاع‌تان در تلویزیون بایستی از هزار توی مارپیچ عبور می‌کردید؛ در ضمن هزینه‌ بالایی را صرف می‌نمودید.

ولی الان شما در ۵ دقیقه میتوانید صاحب و مالک تریبون منحصر بیزنس خویش گردید. در واقع می‌اقتدار اظهار‌کرد سرمایه دیجیتالی شما بر مبنا اینترنت‌وب سایت صورت میگیرید. با گذر قدمت آن و تدوین استراتژی ساخت و ساز محتوا بر نفیس بودن وارزش آن می افزایید. در واقعیت میزان دارایی دیجیتالی شما به حساب می‌آید. درضمن هر روز بر تعداد یوزرها‌ و فالورهایتان می افزایید؛ این یعنی هر روز قیمت میزان دارایی‌های معنوی شما ارتقاء مییابد.

نگاه شما به فضای آنلاین و مجال دستیابی به مشتریان بالقوه چیزی میباشد که با نگرش کوتاه‌زمان نمی‌تواند صورت بگیرید. مطلقا بها تارنما شما در آستانه صفر میباشد؛ البته به گذر زمان مجال چنان ارزشی پیدا می‌نماید که کسب و کارتان را به رقیبی بی بدیل تبدیل می‌کند.
مزایای داشتن دربلند دوران موتورهای کاوش و قیمتی که وب سایت از آن میگیرد.

یکی‌از پتانسیل‌های عظیم بی‌حریف که در جمهوری اسلامی ایران تنها اشخاص هوشمند میباشند؛ که به آن قیمت می دهند. ساخت‌و‌ساز محتوا و باصرفه‌سازی تارنما متناسب با الگوریتم‌های گوگل، ثروتی بزرگ برای خیلی از کسب و امور می‌آفریند. نقطه قوت و پر رنگ گوگل این میباشد که مشتریان هدفمند را به سمت شما هدایت می‌نماید.

الان سئو و بهینه سازی قدرتی به بیزنس شما می دهد که باورتان نمیشود. رقابتی شدید در کسب منزلت و سکو فراتر در خیلی از ناحیه ها هنوز صورت نگرفته میباشد. پس مدیران کسب و امور در صورتیکه می خواهید در ۱۰ سال آینده کسب و کارتان دوام یابد؛ مطلقا همین امروز و امشب برای داشتن اینترنت‌وب سایت مبادرت فرمایید.

گوگل هم مانند هر تجارت توانا دیگری در‌پی محتوای عالی برای ارایه به مشتریانش می باشد. پس شما با داشتن تلگرام و اینستاگرام یک نعمت بلندمرتبه را از دست می‌دهید. نباید خودتان را محصور به کار در پلتفرم‌ها کنید؛ قیمت تجارت شما میتواند ۱۰۰ توشه بیشتر از این گردد. در صورتیکه فقط تنها یک تیر خلاص برای بیزنس خویش دارید، آن را بر روی تارنما سرمایه‌گذاری نمائید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 109
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 13
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 26
 • بازدید ماه : 141
 • بازدید سال : 1029
 • بازدید کلی : 2120
 • کدهای اختصاصی