close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی

بازدید : 7
دوشنبه 23 اسفند 1400 زمان : 11:02

واژه و کلمه کلیدی یا این که keyword شما کلید واژه و کلمه ای میباشد طراحی سایت اختصاصی که می‌خواهید مقاله یا این که برگه تارنما شما بر پایه ی آن در نتیجه ها موتورهای کاوش سکو و امتیاز بگیرد. در شرایطی‌که شما قصد دارید وب سایت خویش را مبنی بر یک واژه کلیدی خاص seo نمایید شاید او‌لین راهکاری که به ذهنیت شما می‌رسد این میباشد که تعداد متعددی از مطالب تارنما خویش را مبنی بر آن keyword سئو فرمایید.

البته این مبادرت صحت وجود ندارد چون می بایست در هر مقاله صرفا از یک واژه و کلمه کلیدی به کار گیری فرمائید. البته استدلال این فعالیت چه می باشد؟ و در‌حالتی که بخواهید اشتباه از عبارات کلیدی به کارگیری فرمائید چه اتفاقی خواهد به‌زمین‌خورد؟ ما درین مقاله قصد داریم مطالب جامعی را در این باره در چنگ شما بگذاریم تا بتوانید به صدق عبارات کلیدی مطالب خویش را تعیین فرمایید.

بازدید : 1
شنبه 21 اسفند 1400 زمان : 11:24

یکی‌از 12 اصل Agile Manifesto این میباشد که شایسته ترین معماری ها، نیازمندی ها و پباده سازی ها طراحی سایت اختصاصی از مجموعه هایی که بضاعت خویش ساماندهی دارا هستند خارج میاید. با وجود این که اینجانب با این گزاره موافقم اما معتقدم که موسسه ها، سازمان ها و دسته ها بایستی استانداردهای مرتبط با تکنولوژی را بپذیرند، پلتفرم های رایج را گزینش کرده و مرکز ها بهتر را برای ایفا عملیات های خویش ساخت‌و‌ساز نمایند.

رهبران و معماران دنیای فناوری ممکن میباشد داشتن آزادی بی نقص در تعیین ابزارها را ترجیح دهند اما پژوهش ها نماد می‌دهد که مجموعه هایی که توسعه و گسترش پیدا کرده اند به احتمال بالایی ابزارهای رایج و استانداردها را پذیرفته اند. در یکی‌از گزارشات agile و devops آمده میباشد که در بیشتراز 87 درصد از سازمان هایی که بلوغ بالایی دارا‌هستند و 65 درصد از سازمان هایی که از لحاظ بلوغ در سطح متوسطی قرار دارا‌هستند از ابزارهای رایج مصرف شده و متدولوژی ها و گویش های رایج نیز گزینه استعمال قرار میگیرند. به لحاظ می‌رسد که‌این سازمان ها دارنده ضوابط بدیهی و روشنی می باشند و هدف ها مشخصی نیز برای ایفا عمل های خویش دارا هستند که‌این مشتمل بر 89 درصد از شرکت های و سازمان ها بالغ و 72 درصد از موسسات با بلوغ میانگین می گردد.

علاوه بر این، این سازمان ها و مجموعه ها اعتقاد نتایج می نمایند که اعضای مجموعه ها شعور صدق از مسئولیت های خویش دارا‌هستند که‌این زمینه نیز دربرگیرنده 91 درصد از شرکتهای بالغ و 78 درصد از کمپانی هایی که بلوغ متوسطی دارا هستند میشود.

بازدید : 2
چهارشنبه 18 اسفند 1400 زمان : 11:50

لحاظ مشتریان درباره ی درجه فروشنده یک فاکتور نو و تاثیرگذار طراحی سایت اختصاصی میباشد. این درجه علامت دهنده تجربه کلی یک مشتری از مارک شما میباشد. مرتبه بندی در زیر تبلیغات متنی ظواهر می‌گردد و به مشتریان یاری می‌نماید برندهای قابل متکی بودن را شناسایی نمایند. همین‌طور این سکو به همت تبلیغاتی آن تیم از برندها یاری می‌نماید.

این جايگاه بندی معمولاً در زمینه‌ی برندهایی شکل می گیرد که دارنده ۱۵۰ کامنت جدا و یا این که درجه 3.5 یا این که فراتر باشند. مرتبه بندی فروشنده دارنده نشان ۱ تا ۵ میباشد که بوسیله ستاره های سبز و خیر زرد رنگ (آرم دهنده مرتبه بندی متاع) معین می گردد.

اینک ریویو گوگل مشتری قادر است به سکو ‌بندی فروشنده یاری دهد. البته در شرایطی‌که بیشتراز ۱۵۰ کامنت برای شما وجود نداشته باشد، ریویو گوگل مشتری تیتر «عدم جايگاه بندی» را نشانه می‌دهد.

بازدید : 3
دوشنبه 16 اسفند 1400 زمان : 12:52

- پشتیبانی از قاب ورک های کهن در ورژن 6 دات نت طراحی سایت اختصاصی در حالا حذف شدن میباشد. کلیه قاب ورک هایی که کهن خیس از .NET Framework 4.6.1، NET Core 3.1 و .NET Standard 2.0 می‌باشند حذف خواهند شد.

- یک مولد سورس کد در ورژن 6 دات نت معرفی گردد که تحت عنوان بخشی از text.json شغل می نماید و برای کاهش فرصت استارت بسیار مفید میباشد. علاوه بر این می‌تواند برای کاهش خاطر فردی نیز اثرگذار واقع گردد.

- پشتیبانی از OpenTelemetry Metrics API بدین ورژن از دات نت اضافه گردد.

- OpenTelemetry که در ورژن های قبل دات نت نیز معرفی گردیده بود در‌این ورژن به معیار متعددی بهبود پیدا خواهد کرد.

- پشتیبانی از OpenSSL 3 بدین ورژن اضافه شود که برای کد گذاری در لینوکس کاربرد داراست.

پیش اکران 4 که در تاریخ 25 مه منتشر شد اساس مستحکمی را برای نشر و ایجاد کرد ورژن پایانی دات نت ساخت. پیشبینی می گردد ورژن 6 دات نت مزایای فوق العاده ای را برای بسط دهندگان به یاروهمدم داشته باشد.

بازدید : 8
شنبه 14 اسفند 1400 زمان : 15:38

مخاطبان خویش را تعریف‌و‌تمجید نمائید و موقعیت طراحی سایت اختصاصی آن‌ها‌را در هر فرصت به خیال بسپارید. می بایست به‌سیرتکامل‌ای مبادرت به توليد محتوا براي کودک ها نمائید که شما‌را تحت عنوان یک رهبر آموزشی / محتوا، بشناسند.

توليد محتوا چه میباشد؟
ایجاد محتوا براي خردسالان میتواند بسیار مختلف از مفاهیم نخستین باشد، ولی در حالتی که مخاطبان، نیازهای شما‌را در خط مقدم تاءمل خویش نگه دارا هستند، میتوانید به خیر و خوبی بازدید کسب نمائید.
کودک ها 5 تا 12 ساله، یک دسته سنی وسیع برای مقصود‌گیری میباشد. کوشش نمایید با توليد محتوا براي خردسالان، آنان‌را به خیر و خوبی شناسایی نمائید تا جذب وبسایت شوند.
مثلا، برای نرم افزار‌های تلویزیونی یا این که توليد محتوا براي خردسالان به طور تصویری، اکثر مقصود مخاطبین شما، سن 3 الی 9 سال را دارا‌هستند.

بازدید : 8
چهارشنبه 11 اسفند 1400 زمان : 11:48

Security Manager یکی‌از خصوصیت های جاوا میباشد که از ورژن 1 جاوا با آن یار طراحی سایت اختصاصی بوده میباشد و مطرح ترین ابزار در لهجه اپ نویسی جاوا برای برای ارتقا امنیت کدهای سمت کلاینت این گویش بوده میباشد. این ابزار به تدریج برای تامین امنیت کدهای سمت سرور آیتم به کار گیری قرار می گرفت. مقصود مهم از ارائه توصیه حذف این ابزار ارزیابی این موضوع بود که آیا API ها و مکانیزم های تازه برای محاسبه مسائل امنیتی مایحتاج میباشد یا این که نه؟ به عنوان مثال ابزارهای نو پیشنهادی می شود به blocking System::exit اشاره نمود. بخش اعظمی از اشخاص خواهان حذف Security Manager به هم پا Applet API کهن بودند که‌این ابزار نیز در ورژن 17 جاوا منسوخ گردد.


پیش نمایشی از تطبیق الگوها در ورژن 17 جاوا
در ورژن 17 جاوا پیش نمایشی از تطبیق الگوها برای راهبرد های switch ارائه می گردد که از لهجه الگوها در جاوا گرفته گردیده است. این ابزار به شیوه نامه های switch اذن می‌دهد تا خویش را در قبال تعداد متعددی از الگوهای متعدد که هر کدام عملیات خاصی را اعمال میدهند تست نمایند. این ابزار به کوئری های بغرنج مبنی بر داده اذن میدهد تا به طور تماما بدیهی و امن تعریف شوند. برای مثال هدف ها مختلفی که پشت این خصوصیت جای‌دارد می شود به بهبود و ارتقا کاربردهای متفاوت شیوه نامه switch اشاره نمود که‌این شغل با راه اندازی قابلیت و امکان ظواهر شدن الگوها در لیبل های case شکل میگیرد.

با این خصوصیت دو نوع سر مشق نیز معرفی میشود: او‌لین الگوهای مراقبت گردیده می باشند که به منطق تطبیق الگوها اذن میدهند تا با به کارگیری از عبارت های بولین دلخواه مجددا تمجید شوند. دو‌مین الگوهای پرانتزگذاری می باشند که برای برطرف کردن بعضا از ابهامات جان دار در تجزیه آیتم به کار گیری قرار می‌گیرند. در JDK 16 یک شی از عملگرها قادر است یک کدام از اشکال این الگوها را گزینش کرده و عملیات تطبیق سر مشق را ایفا دهد.

بازدید : 4
دوشنبه 9 اسفند 1400 زمان : 12:22

مقصود اکثریت اشخاص از ساخت‌و‌ساز محتواهای متفاوت طراحی سایت اختصاصی این میباشد که بتوانید اطلاعاتی که در وبسایت شما وجود دارااست به شما امداد خواهد کرد که بتوانید الگوریتم های متعدد را شناسایی فرمایید. اما در این مورد گوگل احتمالا از فیلترهای گوناگون یاری دهد که آنان را با سپری شد مجال تغییر تحول دهد.
برای اینکه بتوانید محتوایی تولید نمایید
که احتمالا در این باره مرتبه بندی نیکی را از نگاه seo اخذ نمایید می بایست از تولید محتواهایی که SERP شمارا تمیز می نمایند دوری کنید.

بازدید : 3
شنبه 7 اسفند 1400 زمان : 11:53

در دسترس قرارگیری محتوا و قابل به کارگیری بودن آن روی طراحی سایت اختصاصی دستگاه های موبایلی فقط یک طرف تک تک مسئله سازش با گوشی میباشد، دلیل اصلی بعدی سرعت وبسایت شماست.
مسلما ارتباطی دربین محتوایی که سریع بار گذاری گردیده و در فید گوگل دیسکاور نمایش داده میشود وجود داراست ضمن اینکه ارتباطی هم با خبرها و تارنما های مجله ای وجود دارااست که از بستر AMP (صفحه های موبایلی مالامال عجله یا این که Accelerated Mobile Pages) به کار گیری می نمایند.


seo تصویر
طبق تأیید Brodie Clark در مطالعه موردی خویش درباره با تصاویر و تأثیر آن‌ها روی گوگل دیسکاور، تصاویر نقش محوری در اخذ ترافیک از دیسکاور دارا هستند و تصویرسازی فرضی مطلوب هم مربوط به قرار به چنگ آوردن در فید میباشد.تجربه هم نماد می‌دهد که هنگامی محتوایی ساخت میکنید یا این که از تصویرسازی یونیک به کارگیری می‌کنید و آن را در محتوا هم نماد می دهید، محتوای شماعملکرد بهتری داراست (و شانس بیشتری برای قرار دریافت کردن و ظواهر شدن در فید دیسکاور).

در ضمن به کار بستن از شایسته ترین طریق های سئوکردن تصویر اهمیت متعددی داراست و مطمئن باشید که:

سایز فولدر تصویر تا جایی که قابلیت و امکان داشته و سوای ضربه دیدن به کیفیت آن، فشرده گردیده (تنها روی CDN برای بهبود سرعت وبسایت خویش متکی نباشید)

نام فولدر توصیفی قابل قبولی برای تصویر گزینش نمایید

متن alt (جایگزین) مطلوب گزینش نموده اید

کپشن توصیفی هم قرار داده اید

بازدید : 4
چهارشنبه 4 اسفند 1400 زمان : 11:37

درصورتی که شما یک وبسایت عظیم با میلیون‌ها طراحی سایت اختصاصی کاغذ و تولیدها برای فروش دارید، تمرکز کردن بر نواحی خاص و جلو رفتن مرحله به مرحله در جوانب متعدد seo را فراموش نمایید؛ در اینجا می بایست کلی‌نگرانه و با دارایی عظیمی جلو رفتن فرمایید. دارایی شما برای ساخت و ساز محتوا بایستی به قدری تبارک و پهناور باشد، که بتواند مجموع مفاد نام برده در قسمت‌های قبل را تماما، یکجا و هم زمان دربرگیرنده خواهد شد.

از استراتژی کلی برای ساخت و ساز محتوا، تا تمرکز بر کانال‌های اجتماعی و بسط رابطه ها همگانی، شما به کل جوانب seo

نیاز دارید. در شرایطی‌که با مشتریان معمولی و مصرف‌کنندگان آخری محصول ها در تماس بی واسطه می‌باشید، پس بی شک به یک ساختار رئیس آوازه و اعتبار مارک نیاز دارید.
یک قسمت از چارت سازمانی خویش را بایستی معطوف به رئیس آوازه کرده و از روش آن به صورت مداوم شرایط اعتبار مارک و بازخوردهای قشرها گوناگون به آن را گزینه پایش قرار دهید. معمولاً تاکسی‌ها و دسته‌های معمولی ساخت محتوا نمی‌توانند در این باره توفیقی کسب نمایند و کمپانی‌های تعالی B2C نیاز دارا‌هستند تا با یک ساختار بی نقص و کلان برای این عمل همیاری نمایند؛ کمپانی‌های با اعتبار بالا و تجهیزات کافی در مسئله seo و ساخت و ساز محتوا.

بازدید : 11
دوشنبه 2 اسفند 1400 زمان : 10:58

فارغ از عالی و بد روایت و اینکه افزودن هم طراحی سایت اختصاصی زمان و ناگهانی وسعت عظیمی میباشد نشانی (URL) چه اثری داراست، خوب میباشد بپرسیم که مقصود از اجرا ناگهانی این فعالیت چه می‌باشد؟ احتمالاً دستکاری و سامان‌دهی محتویات و مندرجات این وسعت از نشانی (URL) به طور دستی، ماه‌ها یا این که شاید حتی سال‌ها مجال نیاز دارااست.

بدین ترتیب چرا تکثیر ناگهانی نشانی‌ها را مد لحاظ دارید و کوشش نمی کنید که به طور نصیب نصیب آنها را وارد دنیای وب فرمائید؟ از جملهً می‌قدرت به طور گروه(کتگوری)، و در پوسته تعداد معدودی به طور عصر‌ای وارد وب سایت کرد. قبل از ایفا فعالیت مسلماً الزام اعمال آن را به اعتنا ارزیابی فرمائید. در‌حالتی که حقیقتاً جواب قانع‌کننده و الزام‌آوری برای اجرا این عمل داشتید، به طبعً دست به چوب دستی و با در لحاظ تصاحب کردن مجموع جوانب تکان فرمائید.

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 109
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 38
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 51
 • بازدید ماه : 166
 • بازدید سال : 1054
 • بازدید کلی : 2145
 • کدهای اختصاصی