close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی

بازدید : 0
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401 زمان : 11:08

برای تک تک مواقعی که در قسمت قبل گفته شد، شیوه حلی وجود دارااست که با مقداری اعتنا می‌اقتدار طراحی سایت اختصاصی جلوی بروز محتوای تکراری در تارنما را گرفت. در‌پی با برخی از آنان آشنا خواهید شد. اینکه استعمال از کدام طریق بر دیگری برتری داراست بایستی در مورد ها خاص تصمیم‌گیری خواهد شد.

1- ایفا ریدایرکت ۳۰۱ (۳۰۱ redirect) یا این که ریدایرکت دایم
ریدایرکت 301 پیامی دربردارنده «محتوای این برگه برای مدام منتقل شد‌ه‌است به شیت ...» به موتورهای کاوش ارسال می‌نماید و در فیض خزنده‌های گوگل و بقیه موتورهای کاوش زمانی به شیت‌ای با ریدایرکت 301 می‌رسند متوجه می گردند که به مکان این کاغذ بایستی برگه مقصد را بخزند و آن را ایندکس کنند.

2- استعمال از تگ "Rel=Canonical"
راه و روش دیگر برای حل ایراد محتوای تکراری، به کار گیری از تگ "Rel=Canonical" میباشد. این تگی میباشد که برای مراجعه به منبع مهم محتوای برگه در سورس کد یک اینترنت‌وب سایت درج می گردد. بنابراین، شما به موتورهای کاوش مانند Google می گویید که کدام URL ترجیح داده گردیده‌است و بایستی در نتیجه ها کاوش ظواهر گردد.

3- استعمال از کد noindex, follow
با به کارگیری از این کد شما به خزنده‌های گوگل می گویید که اینترنت‌تارنما شما نباید ایندکس گردد. ربات‌های گوگل می توانند ورقه اینترنت‌وب سایت شمارا بخزند البته آن را ایندکس نمیکنند؛ به عبارت دیگر آن را در ورقه نتیجه ها کاوش اکران نمی‌دهند.

بازدید : 0
سه شنبه 27 ارديبهشت 1401 زمان : 11:51

بعداز مرور بررسی لیست بهینه سازی اساس، تکنیکال و داخلی درحال حاضر طراحی سایت اختصاصی دفعه پرداختن به بررسی لیست سئو آف پیج میرسد.

پیوند‌های رقبا را پایین حیث بگیرید: قسمت مهمی از شغل رصد رقبا این میباشد که لینک و پیوند‌های فرنگی که آن‌ها میگیرند را نظارت فرمائید. این شغل به شما یاری می‌نماید مجال‌های احتمالی لینک و پیوند ‌دریافت کردن را پیدا نمایید؛ ازآنجا که وب سایت‌های حریف شما از این صفحه های لینک و پیوند گرفته و برنده بوده‌اند، پیوند‌ تصاحب کردن از این صفحه ها میتواند برای شما هم زمان خیر و خوبی باشد. به خصوص در حالتی‌که دو یا این که یک‌سری حریف شما از یک ورقه لینک و پیوند گرفته‌اند، احتمالا شما هم بتوانید از آن برگه برای خودتان لینک و پیوند بگیرید.

پیوند‌های از دست‌ رفته را پس بگیرید: مدام مراقب لینک و پیوند‌های ورودی وبسایت‌ها باشید. در مواقعی ممکن میباشد به هر دلیلی این پیوند‌ها وخیم شوند یا این که از دست بروند. در اینگونه مواقعی می توانید سریع با وبسایت مبدا تماس حاصل نمایید و از آن ها بخواهید لینک و پیوند وب سایت شما‌را اصلاح نمایند.

منشن‌های سوای لینک و پیوند را رصد فرمائید: مجموعاَ منشن‌های سوای لینک و پیوند هم اثر خیر و خوبی روی سئو آف پیج شما خواهند داشت؛ ولی در‌صورتی‌که بتوانید این منشن‌ها را به لینک و پیوند تبدیل نمایید، حتما اثر خیلی بیشتری خواهید رویت کرد. بد وجود ندارد این منشن‌ها را هم زیرنظر داشته باشید و با وبسایت‌های منتشرکننده برای تبدیل آنان به لینک و پیوند تماس حاصل نمایید.

تایپ کردن پست مهمان را فراموش نکنید: تارنما‌های متعددی در وب وجود دارا‌هستند که به شما اذن میدهند در آنان مطالب خویش را منتشر فرمایید و به صفحه ها دلخواه خودتان پیوند بدهید. ضمن این میتوانید با تارنما‌هایی که در حوزه مربوط به شما کار می‌نمایند، تماس حاصل نمایید و به آن‌ها سفارش تایپ کردن پست مهمان بدهید. در‌صورتی‌که مقاله پر ارزش و کاربردی‌ نوشته باشید، آن ها هم از تکثیر آن استقبال می‌نمایند.

وبسایت‌هایی که به مطالب بی‌بها پیوند داده‌اند را پیدا فرمایید: زمانی شما در زمینه ی موضوعی محتوا می‌نویسید، مطلقا مطالب متعددی در به عبارتی زمینه وجود داراست که از مقاله شما عالی نیستند البته پیوند‌های متعددی از وبسایت‌های گوناگون گرفته‌اند. وبسایت‌هایی که به اینگونه مطالبی پیوند داده‌اند زمان خیر برای شما میباشند تا از آن‌ها پیوند بگیرید. می توانید به آن ها تماس حاصل نمایید و محتوای خویش را برای دریافت کردن لینک و پیوند معرفی فرمایید.

وب سایت خویش را به دیگر افراد معرفی فرمائید: تا زمانی دیگر افراد وب سایت شمارا نشناسند، نمی‌توانند به آن لینک و پیوند بدهند. براین اساس تا می توانید کارایی نمائید تارنما خویش را به کسانی که به حوزه کاری شما عشق و علاقه دارا هستند و می توانند به شما پیوند بدهند، معرفی فرمائید. کانال‌های اجتماعی، مشتریان دستیابی‌وکار و دوستان و آشنایان دراین باره مجال نیکی به شمار میایند.

بازدید : 0
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 زمان : 14:38

فرصت تایپ کردن یک محتوای جالب و قانع کننده داده های طراحی سایت اختصاصی ظریف بسیار اصلی می‌باشند. با مشتریان خویش گفتگو فرمایید و داده هایی را گردآوری نمایید. رای زنی خویش را با یک‌سری سؤال شروع نمائید و تلاش فرمایید این شغل را با روحیه ای مدل و آهسته‌نصیب ایفا دهید آن‌گاه به ندرت دقیقتر گردید تا ایده ها آنها‌را درباره ی خویش بدانید.

نکته: مطلقا گفتگو خویش را ضبط فرمایید یا این که از آن یادداشت برداری فرمایید. برای اخذ جواب های ظریف و بدیهی دوباره سوال ها خویش را تکرار نمائید و از ارکان چرا و چه گونه به کارگیری نمائید.

تحت عنوان مثال، چنانچه لحاظ مشتری شما این میباشد که راه‌حل شما خوب میباشد و به آنان امداد نموده است تا معاش شل تری داشته باشند. از آنان از شیوه معمولی شدن معاش شان پرسش بپرسید.

در شکل قابلیت از جزئیات پرسش نپرسید. یک مثال جواب ایده آل میتواند مشابه به‌این پرسش باشد، به لطف چاره شما درآمد مارک وشرکت ما در بازه مجال سه ماه به اندازه 20 درصد ارتقا داشته میباشد. تعداد مشتریان 634 نفر ارتقا یافته وکاهش 34 درصدی را در حین صرف گردیده داشتیم.

اینک معیارهای قابل اندازه گیری در دسترس دارید که می‌توانید از آنان برای پذیرش اثر تولیدها خویش به کارگیری فرمائید.

در اینجا چندین پرسش پیش میاید که نیاز به پاسخ های جامعی دارا‌هستند؟

آیا راهکار ما مفید بود؟ هزینه و درآمد نتیجه ها از این پروژه چقدر میباشد؟

آیا زمان های جدیدی برای مارک شما پیش آمد که پیش از این نداشتید؟

ترازو سنجش شما برای توفیق چیست؟ از چه معیارهایی برای این عمل به کار گیری کردید؟

حتی در حالتی‌که مشتری بخواهد ناشناس کار نماید داده های دارای اعتبار شما منجر ارتقاء اعتبار میشود.

بازدید : 1
يکشنبه 25 ارديبهشت 1401 زمان : 14:26

هنگام تهیه و تنظیم محتوا برای مشتریان خویش، به یک برآورد مطلوب نیاز طراحی سایت اختصاصی دارید تا بیشتر از میزان دارایی تان هزینه نکنید. به این ترتیب، به طور تقریبً غیر ممکن میباشد که به یک ساختار نرخ‌گذاري قیمت اساس متکی بودن فرمایید. شما بایستی بدانید که تالیف کننده دقیقاً چقدر هزینه اخذ می نماید.

این دستور منجر میگردد سپرده گذاری برروی محتوای seo گردیده پاره ای دارنده ریسک باشد، به خصوص در‌صورتی‌که ارزش بالایی داشته باشد.

ضمن این، هزینه فردی خویش را نیز اخذ خواهید کرد و نمی‌خواهید پول مشتری خویش را برای محتوایی که فیض نمی دهد هدر دهید.

به همین دلایل، بها دارااست که پژوهش ها خویش را بر روی نرخ های متفاوت محتوای بهینه سازی گردیده ایفا دهید.

بر اساس تجربیات اینجانب (که به وسیله اکثری از جواب دهندگان درین نظرسنجی تائید میشود)، معدل نرخ محتوای "بهتر" بهینه سازی دربین 0.08 تا 20 دلار به ازای هر واژه میباشد.

با این حالا، غیر معمول وجود ندارد که نویسندگان برای هر برگه یا این که هر پست هزینه اخذ می نمایند میگیرند، استدلال اساسی آن این میباشد که برای اثرگذاری یک مقاله بایستی هزینه کرد.

بازدید : 0
شنبه 24 ارديبهشت 1401 زمان : 13:57

راهی دیگر این میباشد که خودتان عکس برداری فرمایید و طراحی سایت اختصاصی از تصاویر فردی خویش به کار گیری نمایید. در حالتی که شما عکاس میباشید خطری برای نقض ضابطه چاپ نیست. خلال این تصاویر به طور کامل اورجینال می‌باشند و به بهبود سئوی محتوای شما نیز یاری خواهند کرد.

از تصاویر رسانه های اجتماعی با اذن صاحب و مالک تاثیر به کار گیری نمائید.
شما برای استعمال از تصاویر رسانه های اجتماعی نیز مانند کل تصاویر مو جود در وب نیاز به جواز و اذن دارید. بسیار مشهود است که اشخاص از تصاویر رسانه های اجتماعی در محتوای خویش به کار گیری می نمایند که‌این عمل رسمی وجود ندارد.

از تصاویر گیف استعمال نکنید.
صراحت دارد تصاویر گیف متعددی در وب در دسترس شما می باشند اما به کار گیری از آن‌ها رسمی وجود ندارد. استعمال کلیه اشخاص از این نوع تصاویر آرم از رسمی بودن آن‌ها وجود ندارد و ممکن میباشد از طرف موتورهای کاوش جریمه گردید. براین اساس این تصاویر ارزشی ندارند به خصوص وقتی که شما تصاویر اورجینال، دست دوم و... در چنگ دارید.

بازدید : 2
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401 زمان : 12:43

یعنی وقتی که استفاده کننده مبادرت به جستجوی طراحی سایت اختصاصی یک واژه و کلمه کلیدی خاص در سطح گوگل نماید و یا این که در گوگل یک پرسش بپرسد، گوگل لیست برای استفاده کننده ظواهر میگردد و به طور کلیدی، خلاصه نوشته ی علمی شما‌را به مخاطب اکران می دهد و از استفاده کننده میخواهد تا وارد وب سایت شما گردد و از این جهت، مخاطبین بسیار بیشتری نسبت به قبلی وارد تارنما گردد.

به دنبال برای شما یک‌سری نمونه خوا هیم زد تا عالی بتوانید این قضیه را فهم فرمایید:

1- معرفی 5 تا از شایسته ترین افزونه‌های تارنما وردپرس

2- 3 داروی گیاهی که سبب ساز میگردد تا شما لاغر گردید

3- 10 راه حل مهم برای اینکه بتوانید جاری خویش را معالجه فرمایید

4- با این 5 طریق نامزدتان به شما بسیار عشق مند شود

5- معرفی 10 صرافی دارای اعتبار برای خرید بیت کوین

همگی این تیتر‌ها، منجر می‌گردد تا seo وبسایت شما بهبود یابد و از این جهت، یوزرها عشق مند می باشند تا رسیدگی نوینی بر نوشته ی علمی‌های تارنما شما داشته باشند.

در واقع با استعمال از شمارش در محتوا، می توانید کاربر را به وبسایت خویش هدایت نمایید و تولیدها خویش را در مابین شمارش‌هایی که اعمال می‌دهید، به یوزرها وبسایت معرفی نمایید.

بازدید : 3
چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401 زمان : 14:36

فکر‌میکنید چه چیزی سبب ساز میگردد تا مخاطب بر روی طراحی سایت اختصاصی یک پیوند نماید و وارد تارنما شما گردد؟ یا این که چه علت ای در مخاطب به وجود میاید که استفاده کننده به وبسایت شما پشت گرمی می‌نماید و تا انتها نوشته‌ی علمی، تمامیمحتوای متنی و تصویری شما‌را تفحص می‌نماید؟

تیتر عالی، مانند ظواهر بهتر میباشد. شما هر چقدر آمادگی داشته باشید، هر چقدر با درک و تمامی چیز کل باشید البته ظواهر خیر نداشته باشید، در هیچ کجا استخدام نخواهید شد و یا این که در حالتی که بر پایه ی استخدامی شما باشد، آنچنان شمارا بدون شوخی نخواهند گرفت. براین اساس، به شما سفارش میشود تا قطعا خرقه مطلوب استخدامی به بدن نمائید.

محتوای دیدنی
درحال حاضر، در صورتی‌که میخواهید تا مقاله ها شما در سطح اینترنت، تماما دیدنی باشند و همینطور یوزرها بسیار متعددی وارد تارنما شوند، بایستی بتوانید خصوصیت‌های یک تیتر بهتر را بدانید و بعداز آن، بر روی مقاله ها تارنما خویش جاری ساختن فرمائید. تمامی میتوانند یک محتوای بی آلایش را ساخت نمایند. ولی کمتر کسی پیدا می‌گردد که محتوای دیدنی را ساخت و ساز نماید که به یاروهمدم یک تیتر دیدنی باشد.

هنگامی که یوزرها وارد تارنما شما شوند و با خصوصیت‌های یک تیتر بهتر مواجه شوند، منجر ماندگاری خوب مخاطب در وبسایت گردد و در سود، درآمد شما نسبت به پیشین ارتقاء پیدا می‌نماید و همینطور رضایت از تجارت، نسبت به پیشین بالا می‌رود.همان گونه که در نوشته‌علمی بیان شد، قرار میباشد تا درین نوشته‌علمی، به شما خاطر دهیم که چه گونه می‌اقتدار یکمحتوای جذابهمراه با تیتر بهتر ساخت کرد. با ما یار باشید

بازدید : 3
سه شنبه 20 ارديبهشت 1401 زمان : 14:09

ماجرا سرایی ابزاری کار کشته در بازاریابی طراحی سایت اختصاصی میباشد. وقتی که دفعه به بازاریابی اینستاگرام می رسد، با به عبارتی مجال‌های ماجرا سرایی مواجه می‌باشید. با به کارگیری از محتوای تصویری، میتوانید برای مشتریان، خریداران یا این که مخاطبان خویش تجارب سازی نمایید که در آن ها حس تعامل و بها ساخت و ساز گردد. و شما می توانید آن ها را وادار به گوش دادن فرمائید.

در روی داد خاص محتوا ساخت‌و‌ساز میکنید
تصور کنید که چه طور محتوای تصویری خویش را در پوسته روایت ارائه نمائید. در‌حالتی که مثلا درباره یک روی داد خاص محتوا ساخت‌و‌ساز می کنید، خوب میباشد با طرح ریزی پیش بروید و آنچه را گذشته، در زمان و آن گاه قرار میباشد رخداد بیفتد نماد دهید. به کاربر نگاهی پنهانی به آنچه که سبب ساز توفیق روی داد میگردد، دهید.

روی یک پروژه تازه شغل می کنید؟ خط جدیدی از تولید ها را معرفی می‌کنید؟ آیا در پی ساخت‌و‌ساز یک مدل معاش از مارک خویش می باشید؟ تمامی این مفاد را می اقتدار از روش روایت سرایی تصویری به دست آورد.

رفتار ماجراهای فردی
در اینجا تعدادی مثال از برندهایی نقل شده میباشد که برای ساخت و ساز محتوا در اینستاگرام قصه‌سرایی را گزینش کرده‌اند:شرکتHerschel Supply یک قصه در هم اکنون توسعه راجع‌به مهاجرت و نقل جای داراست که به کیف و اسباب ضروری مهاجرت آن‌ها پیوند میخورد.

عکس‌های آن ها، که هر مورد نمایشگاهی از محصول ها آن ها را در عمل‌ها، نکات بسته بندی و ماجرا هایی درباره اکتشاف و مهاجرت میباشد، حیث یوزرها را به ماجراهای عده ای که از تولیدات کمپانی Herschel Supply به کارگیری می‌نمایند جلب می‌نماید - و آنها‌را به اخلاق و رفتار ماجراهای فردی ترغیب می‌نماید.

بازدید : 3
دوشنبه 19 ارديبهشت 1401 زمان : 15:07

4 پروسه رفیعتر هوش تصنعی و مصنوعی در سال 2021
پیش از اینکه تمامی‌گیری جهانی در سال 2020 روی دهد، طراحی سایت اختصاصی هوش تصنعی و مصنوعی (AI) و به صورت خاص شاخه هوش تصنعی که تحت عنوان machine learning (ML) شناخته گردیده‌است، به طور تقریب در بیشتر صنعت های نفوذ کرده بود.

کلیه‌گیری ویروس کرونا بخش اعظمی از جنبه‌های طریق کسب و کار مارا ذیل اثر قرار داده میباشد، البته از اثر هوش تصنعی و مصنوعی بر معاش ما معدود نکرده میباشد. در واقعیت علنی شده میباشد که الگوریتم‌های self-teaching و ماشین‌های هوشمند سهم بزرگی را در پیکار با این سرایت و همینطور بقیه مواقعی که ممکن میباشد در آجل با آن ها رو به رو شویم داشته‌اند.

به طبعً هوش تصنعی و مصنوعی در تعیین فناوری‌هایی که شیوه معاش، عمل و بازی در معاش بعدی مارا تغییر و تحول می دهند یک فرآیند کلیدی باقی خواهد ماند. بدین ترتیب در اینجا مروری داریم بر آنچه که میتوانیم در زمان تجدید بنا معاش‌مان و همینطور بازنگری در استراتژی‌ها و الویت‌های تجاری انتظار داشته باشیم.

بینش‌ها و چک داده‌های والا (Big Data) مدبرانه

در حین کلیه‌گیری بیماری کرونا، ما نیاز فوری به آنالیز سریع و تعبیر و تفسیر داده‌ها درخصوص توسعه و گسترش ویروس‌ها در سراسر دنیا را از مجاورت مشاهده کرده‌ایم. دولت‌ها، نهاد های بهداشت جهانی، مرکزها تحقیقاتی دانشگاهی، و صنعت گرد هم آمده‌اند تا طرز‌های جدیدی را برای توده‌آوری و عمل با داده ها تولید نمایند.

توسعه فناوری عامل اساسی این مسئله میباشد که‌این همگی‌گیری (هنوز) به اندازه سرایت آنفلونزای اسپانیایی در سال 1918 که بیش تر از 50 میلیون نفر جان خویش را از دست دادند، کشته نداده میباشد. از بسط در فناوری پزشکی و استانداردهای مراقبتی گرفته تا توسعه و گسترش در فناوری‌های ارتباطی که سبب میگردد سرایت بیماری با سرعت بیشتری کشف گردیده و به آن نفوذ کرد. در زمان سال بعدی، هوش تصنعی و مصنوعی به لیست توسعه و گسترش‌های فناوری اضافه میشود که به ما قابلیت میدهد تا به صورت موثری با مفاد همگی‌گیری تقابل کنیم.

همینطور شغل برای بسط راهکار‌های هوش تصنعی برای امداد به تقابل با گردآوری‌آوری گسترده داده‌های پزشکی، مانند سرطان، در درحال حاضر توسعه میباشد. طی سال آجل، به احتمال زیاد شاهد ثبت سریع هوش تصنعی در بخش اعظمی از مورد‌های دیگر محافظت‌های بهداشتی، خیر صرفا رویا رویی با ویروس‌ها، خوا‌هیم بود.

با توسعه و گسترش توان ما در استعمال از حل مسائل با machine learning در این موسسه داده‌های وسیع و جهانی، می توانیم به راحتی سرایت را کشف کنیم، رابطه در میان اشخاص کثیف را ردیابی کنیم، تشخیص ظریف‌خیس را قابلیت و امکان‌پذیر کنیم و با پیش‌بینی شیوه‌های تکامل ویروس در آجل، واکسیناسیون موثرتر و ماندگارتری ساخت کنیم.

شناسایی و پیشگیری خود کار

ما پیش از این شاهد استعمال از هواپیماهای فارغ از سرنشین در کشورهای قوی مانند آمریکا بوده‌ایم، تا دستکم این احتمال را که می‌قدرت از آن ها برای رسیدگی بر رعایت دستور کار‌های مسافت‌گذاری اجتماعی به کار گرفت، گزینه تست در اختیار بگذاریم. نرم افزار‌های توسعه یافته‌تری در درحال حاضر مشاهده می‌باشند مانند هواپیماهای فارغ از سرنشین با قابلیت و امکان تشخیص علائم ویروس کرونا مانند تب بالای اشخاص در جای ‌های مالامال ازدحام. این سیستم‌ها از فناوری بصیرت رایانه برای ارزیابی داده‌های گرفته گردیده به وسیله دوربین‌ها در هواپیماهای سوای سرنشین به کارگیری کرده و مقامات مربوطه را از داده های عددی و فرض ها پیرامون سرایت ویروس مطلع می‌نمایند.

یکی از دیگر از مسئله‌های مرتبط با رویش، به کار گیری از فناوری تشخیص صورت میباشد که به وسیله الگوریتم‌های بصیرت رایانه حفاظت می شود. شناسایی فیس به وسیله پلیس برای یافت کردن عده ای که قرنطینه را رعایت نمیکنند و همینطور ردیابی حرکات عده ای که در جای ‌های مالامال ازدحام دارنده علائم میباشند آیتم استعمال قرار می گیرد.

بازدید : 3
يکشنبه 18 ارديبهشت 1401 زمان : 15:48

دقت داشته باشید که در استعمال از تگ Hreflang برای طراحی سایت اختصاصی هر url می بایست یک لهجه خاص درنظر گرفته گردیده باشد و ترجمه‌های دیگر آن متن بایستی در urlهای دیگری قرار گیرند. هنگام قرار دادن تگ Hreflang در هر شیت، می بایست url همگی ترجمه‌های آن را بیان نمائید تا گوگل بفهمد این صفحه های توسط تگ Hreflang به یکدیگر مرتبط میباشند.

یک‌طرفه ‌شدن تگ Hreflang

پیش از این هم اشاره کردیم هرکدام از ترجمه‌های متفاوت یک متن بایستی همدیگر را در تگ Hreflang لیست نمایند و اصطلاحا با هم لینک و پیوند شوند. در غیر این شکل رابطه در بین صفحه های یک‌طرفه گردیده و گوگل اعتبار چندانی برای Hreflang آن ها قائل نمی شود.

استعمال از تگ Hreflang در صفحاتی که تگ کنونیکال دارا هستند

هنگامی شما میان دو برگه از تگ Hreflang به کارگیری میکنید در واقع آن ها را صفحاتی با اعتبار یکسان و جایگزین یکدیگر در گویش‌های گوناگون معرفی میکنید. البته با به کار گیری از تگ کنونیکال به گوگل اعلام می کنید یکی صفحه های نامعتبر بوده و دیگری اعتبار داراست. در حالتی که در یک ورقه هم از تگ Hreflang و هم از تگ کنونیکال به کارگیری نمائید، گوگل را به ‌شدت سرگردان میکنید.

توده‌بندی

تگ Hreflang، برچسبی میباشد که برای معین ‌کردن گویش‌های متفاوت یک ورقه به عمل می‌رود. این فعالیت منجر می گردد گوگل برای هر استفاده کننده، صفحه های را به لهجه خودش اکران دهد. به کار گیری از این تگ برای تارنما‌های چندزبانه بسیار کاربردی میباشد، ولی کلیه وبسایت‌ها بایستی از آن استعمال نمایند.

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 109
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 42
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 55
 • بازدید ماه : 170
 • بازدید سال : 1058
 • بازدید کلی : 2149
 • کدهای اختصاصی